Çankaya Teka Servisi Ankara teka servisleri arasında kalitesi ile bir numara olan Çankaya Teka Servisi daima ayrıcalıklıdır. Ankara İli, ilçe ve köylerinde tüm teka ürünlerinin servis bakım ve onarım hizmetlerini hızlı ve titizlikle gerçekleştirir. Teka Yenimahalle Teka Servisi Mutfağınızda olan beyaz eşyalardan, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ankastre yada davlumbaz gibi elektronik nitelikteki kullanım eşyaları için herhangi bir problem olduğunda Yenimahalle Teka Servisi farkıyla seri bir şekilde bakım ve onarım işlemleri Çayyolu Teka Servis Evinizde bulunan her bir ürün için yıllardır çözüm bulamadığınız, yıpranmış ve kullanımı yavaşlayan ürünler için sistemli ve komple çözümleri sunacak Çayyolu Teka Yetkili Servisi pratik bir şekilde hizmet verilir. Üstün özellikli mutfaklarda Dikmen Teka servisi Gelişen tekniğiyle birlikte en üst seviyeye ulaşan ankastre teknolojisinde ürünleri çalıştırmaktan zevk alabileceğiniz asla pişman olmadan Dikmen Teka Yetkili Servisi hizmet almanıza olanak gösteren pratik çözümler sunulur. Keçiören Teka Servisi Markası ne olursa olsun beyaz eşyalara yada evde kullanılan elektronik ürünlere kaliteden ödün vermeden gerek enerji tasarrufu açısından gerekse işçilik açısından sizleri bekletmeden en kısa sürede Keçiören Teka Servisi farkıyla bakım işlemleri Etlik Teka Servisi Evlerde yada restoranlarda yüksek çaplı işletmelerde kullanılan eşyalar için zaman kaybı olmadan firmamız farkıyla hizmetler verilmektedir. Esnek sistemlerle hareket eden Etlik Teka Servisi kolay emniyetlere sahip ürünlere evlerde yada yaşam alanlarınızda iş Batıkent Teka Servisi Ankara’nın tüm ilçe ve Mahallerlerinde teka ürünü bakım ve onarım servis hizmeti sunan Batıkent Teka Yetkili Servisi sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktan gurur duyar. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, teka KLİMA BAKIM ONARIM - Teka Ankara Yetkili Servisi - Ankara Teka Yetkili Servisi

TEKA ANKARA YETKİLİ SERVİS

 

TEL:0312 490 10 51

                 

Saat

 
Hava Durumu

 
Gerekli Linkler

 
    • TEKA TETKİLİ SERVİSİ 0312 490 10 51
    • TEKA YETKİLİ SERVİSİ 0312 490 10 51-490 10 53
    • TEKA YETKİLİ SERVİSİ 0312 490 10 51-490 10 53
    • TEKA YETKİLİ SERVİSİ 0312 490 10 51-490 10 53
 
KLİMA BAKIM ONARIM

Firmamızda klimaların yetkili servisi marka klimaların montaj ve servis hizmetleri verilmektedir. Diğer marka yerli ve yabancı pencere, mono / multi split ve salon tipi klima cihazlarının her türlü bakımı ve arızası yapılmaktadır. Bakım ya da arıza nedeniye atölyeye alınan cihazlar genel kontrolden geçtikten sonra gerekli uygulamalar standartlar dahilinde uygulanır.

Klimalarınızın mevsim başı ve sonunda bakımını mutlaka yaptırınız .Bu şekilde hem cihazınızın ömrü kısalmaz hem de pahalı arızaların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca bakımı geciken klimaların insan sağlığı için de iyi sonuçlara yolaçmadığını bilmelisiniz. Teknik servis olarak daha uygun fiyata Şirketlerle toplu klima bakım ve montaj anlaşmaları yapılmaktadır. Sizler de klimalarınızdan en iyi verimi alabilmek için bakımlarını belirli zamanlar içerisinde mutlaka yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.
Klimanızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Aksi durumda:
Klimanızın performansı düşer,
Klimanızın enerji sarfiyatı artar,
Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur,
Klimanızın kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır,
Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır,
Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur,
Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur…

TEKNİK SERVİS olarak klimanızın bakımı gerekli özen gösterilerek yapılır. Unutmayınki; klimanızın ömrünü kısaltan ve pahalı arızalara neden olan sadece bakımının yapılmaması değildir. Ucuz servis sağlayarak özen göstermeden , baştan savma verilen hizmetle yapılan montaj sonucu da klimanızın verimini alamazsınız ve istenmeyen sonuçlar doğurur. Bu tür hizmet isteminde müşterilerimizin “verilen hizmetin kalitesiyle fiyatın uygunluğu”nu gözönünde bulundurması gerekmektedir.

Tarih : 16.3.2017
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Paylaş